O marceDowiedz się więcej o świecie Thidy

Karolina prezentująca ręcznie wykonaną biżuterię

Thida, czyli „córka bogów”

Thida to tajskie imię żeńskie oznaczające “córkę bogów”. To również moje drugie imię, które otrzymałam po narodzinach w Bangkoku. W Azji Wschodniej spędziłam pierwsze lata swojego życia, podróżując z rodzicami po takich krajach jak Tajlandia, Laos, Wietnam i Kambodża.

Dzieciństwo spędzone w Azji miało ogromny wpływ na moj życie. To stamtąd wywodzi się moje zamiłowanie do tego co niebanalne, do szukania piękna w prostych formach i do swobody wyrażania siebie. Z połączenia tych wartości oraz pasji do ręcznie tworzonej biżuterii powstała marka “Thida”.

Przez wiele lat traktowałam handmade wyłącznie jako hobby i sposób na sprawienie wyjątkowych prezentów bliskim i znajomym. Z czasem jednak coraz więcej dziewczyn zaczęło się zwracać się do mnie z prośbą o zrobienie bransoletki, wykonanie kolczyków czy naszyjnika. Okazało się, że nie brakuje osób, które w zalewie nudnych produktów szukają rzeczy pozwalających się wyróżnić, tworzonych z sercem i jedynych w swoim rodzaju.

Ty też masz dość produkowanej masowo biżuterii? Opatrzyły Ci się już produkty znanych marek? Szukasz kobiecych dodatków, które wyrażają Ciebie i podkreślą Twój wyjątkowy styl?

Jeżeli odpowiedziałaś sobie “Tak, tak, tak!” to ten sklep jest właśnie dla Ciebie.

Witaj w świecie autorskiej, ręcznie wykonywanej biżuterii Thida.

 

Karolina Thida Kołodziejska