Często zadawane pytaniaMasz pytanie? Wspólnie znajdziemy odpowiedź!

Po prostu napisz do nas na adres: sklep@thida.pl, a damy Ci znać co powinnaś zrobić.

Na zwrot masz 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Pamiętaj tylko, że produkt musi spełniać warunki zwrotu. Informację o warunkach zwrotu znajdziesz poniżej, w pytaniu „Jakie są warunki zwrotu produktów?”.

W ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia możesz zwrócić produkty, o ile nie noszą ona żadnych znamion noszenia, posiadają oryginalnie przymocowaną metkę i są nieuszkodzone.

Zwrot wartości zwracanych produktów otrzymasz niezwłocznie po tym, jak otrzymamy od Ciebie przesyłkę i potwierdzimy, że produkty spełniają warunki zwrotu. O tym, jakie warunki musi spełniać produkt by zwrot mógł zostać uznany, przeczytasz w odpowiedzi na pytanie „Jakie są warunki zwrotu produktów?”.

Płatność za zakupy możesz zrealizować za pomocą przelewu tradycyjnego lub popularnego serwisu płatności internetowych PayU.

Tak, standardowo do każdego zakupu dodajemy rachunek lub fakturę. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, nie zapomnij podczas finalizowania zakupów podać nazwy firmy oraz numeru NIP.

Zwykle potrzebujemy 2 dni roboczych na spakowanie przesyłki oraz około 2 dni na dostawę. To oznacza, że kurier powinien dotrzeć do Ciebie do 4-5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia i otrzymania przez nas płatności.

Po nadaniu przesyłki dostawa zależy nie tylko od nas, ale również od firmy kurierskiej. Dlatego w okresie świątecznym załóż dodatkowy czas na dostawę. Jeśli mimo wszystko przesyłka długo nie dociera, skontaktuj się z nami pod adresem sklep@thida.pl, a na pewno znajdziemy przyczynę.

Obecnie wszystkie wysyłki realizujemy za pomocą firm kurierskich UPS. Koszt dostawy wynosi 12,90 zł.

Tak, nasze produkty dotrą do Ciebie również poza Polską! Wysyłamy zakupy do większości krajów Unii Europejskiej. Koszt przesyłki kurierskiej w ramach tych krajów wynosi 85 zł, a czas realizacji ok. 10 dni roboczych. Aby zamówić produkt z dostawą zagraniczną, napisz do nas na adres sklep@thida.pl – potwierdzimy czy taka wysyłka jest możliwa.

Z przyjemnością pomożemy – napisz do nas na sklep@thida.pl.